Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA VIDEO: Mercedese juht eiras Nõmmel punast foorituld ja sooritas enamikele keelatud parempöörde

 (153)

Täna kella 17.30 ajal otsustas üks Mercedese juht sõita Tallinnas Nõmmel punase fooritule alt läbi ning selle jätkuks sooritas enamikule liiklejatest keelatud parempöörde.

Mercedese juht eiras Tallinnas Nõmmel Männiku tee ja Valdeku tänava ristmikul vähemalt ühte liikluseeskirja, kui sõitis ristmikul keelava punase fooritulega alt läbi. Juht sooritas ka parempöörde, mis on tavajuhtudel keelatud, mistõttu on võimalik, et oma käitumisega rikkus kaasliikleja ka teist liikluseeskirja.

Loomulikult pole ka välistatud, et Mercedese juhil oli ehitaja luba, mis lubas parempööret. "Järsku oli liiklejal tõesti ehitaja luba Valdeku tänavale pöörata, siis kas ehitaja annab loa ka teisi liikluseeskirju rikkuda?" küsis lugeja lisaks.

Video autor paneb lugejatele südamele, et pardakaameral fikseeritud kuupäev on vale ning rõhutas, et salvestis on tehtud täna kella 17.30 ajal.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare