Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VIDEO | Bussijuht jälgib rohkem oma nutitelefoni kui maanteed

 (64)

Delfi lugeja saatis video ja kommentaari selle kohta, et sõidukijuhid võiksid ikka ümbritsevat liiklust jälgida, mitte huviga oma telefoni vahtida.

Lugeja: see juhtus eile õhtupoolikul Võru-Tallinna liini bussis. Bussijuht ise oli meeldiv ja viisakas, kuid tema roolitagused kombed jätsid soovida.

Tal oli vasakus kõrvas Bluetooth-kõrvaklapp, mida ta ka korra kasutas reisi ajal, kuid vähemal kahel korral sattusin nägema, kuidas ta hoolimatult oma telefoni kasutab.

Vähe sellest, ta hakkas veel roolis olles mahlast õuna sööma ja vett jooma.

Mina kui ees täitsa juhi ligidal istuv reisija ei tundnud nendel hetkedel end turvaliselt, sest silmnähtavalt kõikus bussi sõidujoon nii mõnigi kord pidevjoonest kuni katkendjooneni.

Viimasel ajal on avaldatud mitmeid artikleid ja uudiseid olnud selle kohta, kuidas liiklusõnnetused juhtusid tänu sellele, et juhi tähelepanu on mujal. Olge ettevaatlikud, liikluses olles ei riskita mitte ainult iseenda eluga, vaid ka teiste eludega!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare