Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

VÄLKARVUSTUS: Loe, kuidas lugeja vaid 50 sendi eest taksoga sõita sai!

 (9)
Taksod
Foto on illustratiivneFoto: Eero Vabamägi

Soovitan kõigile ettevõtmist nimega Soodne Takso. Kõigepealt saab Taxigo rakenduses jälgida meelelahutuslikku mängu "Kuidas pääseda Viru ringilt Aia tänavale?" – antud mängija proovis läbida labürinti sõites Viru ringilt Hollywoodi ette, pöördudes uuesti Viru ringile tagasi, sõites Viru tänavale sisse ja helistades, et ta ikka ei saa tulla, ning lõpuks leides tee mööda Inseneri tänavat.

Seejärel saab vaadata, kuidas taksojuht lehvitavast sinust mööda kihutab, ja teda taga ajada, kuni ta Vana-Viru tänaval viimaks sind märkab ja peatub.

Viimase atraktsioonina saad pidada debatti teemal, et miks kaardiga ei saa maksta, olgugi et aknal on Visa ja muude sääraste firmade kleepsud ning rakendusest sai spetsiaalselt tellitud kaardimakse võimalusega takso.

Tublid kestvussportlased nagu mina võivad aga sõidu lõppedes väljuda olukorrast võitjana, tasudes sõidu eest ainsa sularahaga, mis neil taskus on – 50 senti. Tõesti soodne takso!

Hea lugeja, millised on sinu põnevamad taksokogemused? Räägi oma juhtumistest aadressil rahvahaal@delfi.ee !

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare