Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Uuest naistuttavast sai tüütu ahistaja!

 (68)

Mõmmi
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Öösel kell neli saabuvad SMS-id ja solvangud mu naise aadressil ei olnud see, mida ootasin uue inimesega tutvudes. Algul jättis uus tuttav endast ontliku mulje, kuid aja möödudes ei kannatanud temaga enam üldse suhelda!

Kontakti minuga otsis uus tuttav ise Facebookis ning seal sai temaga huvitavatel teemadel rääkida. Kord käisime isegi kõik koos kolmekesi väljas. Võtsin oma naise kaasa, et mingit kahtepidi mõtlemist ei saaks areneda. Nagu hiljem selgus, ei soovinud uus tuttav ikka vist ainult sõprust.

Pärast kokkusaamist hakkas ta õhtuti mulle helistama ning ebameeldivaid küsimusi esitama. Armukadedusest nõretavana küsis ta, kas olen õhtusel ajal televiisori ees ja oma naise kõrval. Lõpetasin kiirelt kõne ning ei suutnud juhtunu absurdusest aru saada. Sellisel tasemel inimestega polnud ma varem nii lähedalt kokku puutunud.

Viimase piisa mu taluvusekarikasse lisas omapärane tuttav äsja möödunud jõulude ajal. Postitasin Facebooki lehele foto endast jõulumehe riietes. Pilti kommenteerima asus temagi. Küsis meelalt, kas temale ka jõulumeest mängima sõidan. Palusin kutsujal vestelda sel teemal mu elukaaslasega. Selle soovituse peale lendas aga küllakutsujal viimane mõistuseraas minema. Foto alla lisandus kohe kiire kommentaar, mis soovitas väga ebaviisakaid väljendeid kasutades mul naisest lahku minna.

Seotud lood:

Tundsin, et ei jõua nii vastuvõetamatult käituva inimesega enam hea ja viisakas olla ning blokeerisin ta suhtlusmeediavõrgustikust. Ilmselt see teda ei häirinud, sest uue aasta esimestel päevadel jätkas ta kontakti otsimist. Kell neli öösel hakkas mu mobiil piiksuma ning sõnumeid pilduma. Taaskord soovis tuttav kohtuda ning uuris, millal vaba olen. Järgmine saabuv sõnum omakorda vabandas nii hilise või ka samas varajase äratamise pärast.

Ignoreerisin pealetükkiva tuttava mõlemaid sõnumeid, kuid ta ei andnud alla. Päevasel terviseringil Emajõe kalda ääres olles hakkasin ta pommitavaid telefonikõnesid saama. Säilitasin külma närvi ning vajutasin ahistaja kõne lihtsalt hääletu režiimi peale.

Pärast nii häirivat kogemust uue tuttavaga olen enam kui ettevaatlik oma kontaktide jagamisel võõrastele. Ilmselgelt ei ole mõne inimese kavatsused nii läbinähtavad ja sirgejoonelised, kui seda eeldada võiks.

Loe veel

Seniks aga püüan oma ahistajast vabaneda ning öösiti enam mobiilile häält peale ei jäta. Loodan, et eemalehoidmine mõjub soovitult ning naine leiab omale uue öise terroriseerimise subjekti.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare