Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Tee heategu: Oleviste kogudus ootab kodutute ja vähekindlustatute tarbeks toiduannetusi

 (15)

Kodutute ja vähekindlustatute jõulujumalateenistus Oleviste kirikus
Foto: Karli Saul

Oleviste Hoolekanne kutsub üles annetama vähekindlustatud inimeste jõululauale. Toiduannetusi oodatakse hiljemalt neljapäevaks ehk 28.detsembril kella 12.00-ks Oleviste kirikus Lai tn 50.

Oleviste kodutute ja vähekindlustatud inimeste jõulupuul osaleb igal aastal 700-800 inimest. Sinna sobib tuua oma jõululaualt üle jäänud maiustusi või ise küpsetada, võileibu teha. Ära kuluvad isetehtud hoidised ja mahlajoogid, igasugune toidukraam, mida saab puudust kogevale inimesele kaasa anda.

Kes tahab vabatahtlikuna appi tulla, on samuti oodatud. Kolmapäeval kell 18.00 pannakse jagamiseks valmis kirikusse toodud riideannetused ja tehakse valmis kiluvõileivad. Neljapäeval kl 10.00 kogunetakse vabatahtlikega kiriku keskel vahekäigus, et paika panna toitlustustiimid.

Olevise koguduse hoolekanne on muu tegevuse kõrval juba 16a korraldanud koos partneritega traditsioonilist jõulukontserti-jumalateenistust kodutele ja vähekindlustatud inimestele.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare