Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Sotsiaalmeedias kogub hoogu üleskutse minna üheskoos kurtma öösiti avatud Prisma kaupluse pärast

 (121)

Sikupilli Prisma
Sikupilli PrismaFoto: Priit Simson

Facebookis kogub populaarsust üritus nimega Kurdame 24/7 Prisma Üle, mille korraldajad püüavad juba täna hilisõhtul tuua kokku rahva, kes tahaks ööpäevaringselt avatud poe pärast kurta. Huvilisi oodatakse alates kella 23-st Tallinnasse Sikupilli kaubanduskeskusse ning üritus peaks kestma kaheksani hommikul.

Teatavasti on Sikupilli Prisma kauplus Tallinnas olnud alates märtsi algusest avatud 24 tundi ööpäevas ning see on tekitanud ühiskonnas palju poleemikat.

Ettevõtmist tutvustav tekst kõlab järgmiselt:

Saame kokku ja kurdame Sikupilli Prisma 24/7 idee üle! Kurtma on oodatud kõik, kes ei suuda elada teadmisega, et Eestis on 24/7 avatud pood.

Räägime sellest, kuidas inimeste tervis halveneb öötööga, aga eirame fakti, et tanklates ja mujalgi on öösel töötamine aastaid toiminud.

Tulgem kõik kurtma!

Ürituse seinal on alanud ka vastavasisuline diskussioon, kus korraldajad tutvustavad oma mõtteid:

See on fakt, et inimesed on loodud töötama 9-17 ning kes sellel ajal ei tööta või ei "sobi" on lihtsalt laisad! #FAKT

Näitame Prismale, et me ei lepi sellega, et töötajad saavad vabatahtlikult kergema koormuse ja veidike parema palgaga öösel tööl käia!

Üritust korraldab Facebooki leht nimega Rummu Uudised. Huvilisi on juba üle 300 ning neist vähemalt 100 on lubanud kohale minna.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare