Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Saarlane: 5-10 eurot ei tapa kedagi, kui saaks 5 minutiga üle mere närve kulutamata

 (42)

Praamijärjekord Virtsu sadamas 30.09.16
Praamijärjekord Virtsu sadamas Foto: Bianca Mikovitš

Saarlased pole rahul uue vedajaga TS Laevad, sest ootamatute mandrisõitude korral tuleb pikalt järjekorras oodata. Saarlastena kiirreise mandrile teha on suhteliselt mõttetu, sest praamid on välja müüdud ja tavajärjekorras seista on mõttetu ajaraisk. Veel üks Sel teemal võtab veel üks saarlane sõna.

Uued praamid on mõttetud võrreldes Leedo omadega. Ei laeta enam autosid maha ja peale samal ajal. Pidevalt tekivad kuhugi augud, mille tõttu jäävad osad maha. Mäletan, kuidas Leedo ajal pandi nii täpselt autod paika, et need kes praegu maha jääks, said kindlalt peale. Lihtsalt lõhuti 101% töötav teenus ära.

Tasuks tõsta esile silla ehitus, mis oleks kasumlikum projekt kui Rail Baltic. Reisijaid on alati Saaremaa ja mandri vahel. Sillamaks 5-10 eurot ei tapa kedagi, kui saaks üle mere 5 minutiga ilma närve kulutamata. Teha kolme reaga tee, millest keskmine rida on sõidusuunaga vahetuv, sõltuvalt kummalt poolt liigub rohkem autosid!

Saarlasena loodan, et sild tuleb siiski teemaks ja lõpeb see mõttetu praamide jura ja raha raiskamine ära.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare