Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Pirita kalmistul sai hooldustööde käigus kannatada hauaplats

 (5)
Pirita kalmistul sai hooldustööde käigus kannatada hauaplats
Pilt Pirita kalmistu hauaplatsilt, mis sai hooldustööde käigus kannatadaDelfi lugeja

"Tallinnas Pirita Kalmistul langetatakse puid ja selle käigus on lõhutud ka üks hauaplats," kirjutas murelik Delfi lugeja. Lisaks märkis lugeja, et ilmselt on tegemist seaduserikkumisega, kuna aadressile, kus kalmistu asub, ei ole väljastatud raieluba.

Pirita linnaosa vanem Alina Tubli ütles Delfile, et tõepoolest on raielubadega tekkinud segadus. "Kahetsusväärselt on raieluba väljastatud aadressile Rummu tee 7, õige olnuks väljastada luba siiski aadressile Rummu tee 7a," selgitas Tubli.

Tallinna Kalmistute juhataja Jaak Taevase sõnul tõesti läks raielubadega nii, ent tema selles suurt probleemi ei näe. "Raieluba oli siiski Tallinna Kalmistute aadressil, nii et pole vast hullu, kuna tegu pole erakinnistule väljastatud loaga," selgitas Taevas.

Küll aga rõhutas ta, et raieloata ei ole langetatud ainsamatki puud. "Pealegi võeti puud maha juba pea kuu aega tagasi," lisas ta.

Taevas möönis, et tõesti sai üks hauaplats raietööde käigus kannatada. "Tõepoolest on üks hauaplaat katki läinud ja hetkel otsime selle omanikku taga," ütles Taevas ja lisas, et Tallinna Kalmistud asendab kahju saanud hauaplaadi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare