Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Nõmme elanikud koguvad allkirju BWM-i prügiveoteenuse vastu

 (12)

Prügiteema
Foto on illustratiivneFoto: Andres Putting

Nõmme elanike eestvedamisel valmis Baltic Waste Managementi ja Tallinna abilinnapead Arvo Sarapuud puudutava prügiveo probleemide vastu astuv petitsioon.

Petitsiooniga nõutakse BWM-i prügiveo lõpetamist ja professionaalse prügiveo taastamist Tallinnas. Allkirja saab anda siin.

Sel nädalal on teinud mitmed ühistud kaebusi BWM-i puuduliku teenuse osas. Näiteks neljapäeval kirjutas Delfi, et Paekaare 60 murelikud ja nördinud elanikud pöörduvad teie poole seoses drastiliselt halvenenud prügiveoga. Alates 1. veebruarist 2017 teenindab meie maja Tallinna Jäätmekeskus, kes on tellinud prügiveo teenuse firmalt Baltic Waste Management. Sellest kuupäevast alates muutus olukord seoses prügiga väljakannatamatuks.

Korduvalt on prügiauto jäänud tulemata ja seetõttu kuhjub prügi prügikastide ümber. On olnud ka juhus, kus kallati kokku vanapaber ja olmeprügi. Korra tühjendati graafikujärgse olmeprügi asemel biolagunevate jäätmete konteiner, mis põhjustas järjekordselt olmeprügi kuhjumise kastide ümber.

3. aprillil mööda minnes lõhuti prügiveo käigus ära sügavmahuti kott ja prügikastide ees mõned kiviplaadid. Korteriühistul ootavad ees taas lisakulud.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare