Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Miks mulle meeldivad lipsuga mehed

 (52)

Miks mulle meeldivad lipsuga mehed
Scanpix

Kõikidest meestest kõige rohkem meeldivad mulle mehed, kes kannavad lipsu! Erilised lemmikud on erksavärvilised lipsud, mis võtavad lausa jalust nõrgaks. Mulle endalegi meeldib lipsu kanda ja mul on kapis lipse terve trobikond. Olen neid kaltsukatest kokku ostnud ja neid on mul kõikvõimalikes eri värvides.

Lipsuga mees on tark

On selge, et mingi tavaline töömees juba lipsu ei kanna. Kui mehel on lips ees, on tal tõenäoliselt ka midagi peakolu sees. Eriti hea, kui tal oleks veel prillid ka, see näitab, et ta on palju lugenud. Kuid ka prillideta lipsuga mees on kindlasti tark. Tal on tõenäoliselt kõrgharidus ja ta töötab näiteks advokaadina või mõnel muul ametil, kus on vaja esinduslik välja näha. Ehk on ta poliitik.

Lipsuga mees on edukas

Lipsu vaesed mehed eriti ei kanna, ikka need, kel käes portfell, mis täis tähtsaid pabereid. Tema päev on täis pikitud kohtumisi ning teda võetakse alati tõsiselt. Kui mitte muu pärast, siis sellepärast, et tal on lips. Lipsuga mehega koos käies on ka endal palju parem ja edukam tunne. Poes teenindatakse palju viisakamalt ja söögikohtades ettekandjad naeratavad rohkem.

Lips teeb mehest paugupealt tegija ning loomulikult kannavadki tegijad just lipsu, nii et see on vastastikune.

Lipsuga mees on rikas

Kui lipsuga mehel on kohver tähtsaid pabereid täis, siis nendeks tähtsateks paberiteks on tõenäoliselt 100eurosed. Lipsuga mehel peab olema raha. Esiteks juba sellepärast, et lipsu juurde on ka ülikonda vaja, see aga maksab palju. Kingadest ma parem ei räägigi.

Kõik lipsuametid on enam-vähem tulusad: juristid, poliitikud, maaklerid. Lips ees, raha tuleb, lipsu pole, raha läheb, nii on elus. Seda tasub tähele panna.

Lipsuga mees on hea

Lipsu ei hakkaks kindlasti kandma mingi vägivaldne mees või veel vähem mingi hoolimatu rullnokk. Lipsukandmiseks peab ikka oskama triikida ja kui ise ei oska, siis keegi aitab, näiteks ema või naine. Sellised mehed, kelle eest keegi aga hoolitseb, on pehme südame ja hea iseloomuga, see on ju selge. Ükski naine ei hakkaks näiteks sarimõrvari või peksja eest hoolitsema, see on ju ilmselge.

Lipsuga mehele meeldivad lipsud

Loe veel

Kõigist kõige tähtsam lipsuga mehe juures on see, et talle ilmselt väga meeldivad lipsud. No ja see on suurepärane: ka mulle meeldivad lipsud, seega on meil kindlasti midagi ühist. Samuti on lips riideese, millel ei ole suurust ning seda saavad kanda nii väike naine kui suur mees ja ka vastupidi. Kui mehel on hulk lipse, saan ka mina neid kanda, no ja see on ju ilmatu tore!

Lipsuga mehed on igatahes maailma parimad!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare