Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugejate kogemused tanklas: auto ümberparkimisel kardetakse kütusevargust, teisel juhul ei vaevuta lõunatamiseks autot eest liigutama

 (31)

STATOIL
Foto on illustratiivneFoto: TERJE LEPP

Tanklate söögikohaks muutumisest kurtis eile lugeja Rahva hääles. Siin jagavad kaks järgmist autojuhti oma kogemusi ja sekeldusi seoses hõivatud tankurite ja ootamisega.

Kaks korda olen tahtnud auto tankuri juurest eemale parkida, mõlemad korrad lendas Statoilist välja müüja, kes viskus kapotile ning oli jõudnud juba turvanuppu vajutada. Kardavad kütusevargusi vist. Ühe korra tahtsin lihtsalt bensuka poes ringi vaadata, ja kohvi võtta, teine kord oli endal sigakiire, et tualetti minna. Ja selgita siis, et tahtsin lihtsalt kõrvale parkida. Edaspidi jätan ise ka sinna tankuri kõrvale. Pealegi, ma ei loe liitreid, palju paaki lasen. Kui müüja peaks esitama küsimuse "kas te tankisite number 2 tankurist 27,56 liitrit või 26,17, siis võin hätta jääda. Äkki vahepeal jõuab veel paar tükki sedasama tankurit kasutada, mitmeid maksmisi teha ja edasi-tagasi solgutada ning maksmiste vahel autot ümber parkida. Ei aitäh. Ise tangin siis, kui veel kolmandik umbes paagis on, mitte ei sõida viimaste aurude peal kohale. Täna on saba, siis tangin ülehomme. Korras!"

"Minul oli eelmisel aastal Sikupilli vastas Statoilis selline juhus. Kõik tankurid olid hõivatud, jäin kah ühe auto taha ootama. Veidi aja pärast tuli Statoilist välja noor naine ja tegi auto ukse lahti. Arvasin, et ta sõidab minema, aga naine vaatas mulle otsa, võttis autost mingi vidina ja läks poodi tagasi. Nägin, kuidas ta istus akna alla ja hakkas rahumeeli koos mehe ja lastega sööma. Ise vaatasid läbi akna minule otsa, et kuidas mina koos teistega ootasin ja tankida tahtsin. Ootasin ikka hulga aega, kõrval ka ühtegi kohta ei vabanenud."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare