Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugejad kurdavad: puhumisreidide tõttu olid täna pealinnas meeletud ummikud

 (93)
Lisatud politsei kommentaar
Lugejad kurdavad: puhumisreidide tõttu olid täna pealinnas meeletud ummikud
Foto: Vallo Kruuser

Mitmed lugejad on andnud teada puhumisreidide tõttu tekkinud ummikutest

Näiteks varahommikul teatas üks lugeja, et politsei korraldas Järvevana teel suuroperatsiooni "kõik puhuvad".

"Tänane olukord ärritas eriti. Kui tavaliselt sõidan Viljandi maanteed pidi hommikul Mustamäele 20 minutit kõige rohkem, siis täna kulus sellele tund ja 20 minutit. Puhumisreid oli sätitud otse kõige magusamale kohale ehk Viljandi maanteelt Pärnu maanteele keerates. Absurdne. Vähemalt oli tõsiseltvõetav vabandus tööandjale."

Kella 10.24 ajal teatas üks lugeja, et politsei teeb Narva Maantel Hiina saatkonna kandis puhumisreidi. Ummikud on meeletud! Ebanormaalne."

Põhja prefektuuri pressiesindaja Seiko Kuik kommenteerib, et puhumist ei saagi teha, kui liikluses inimesi ei ole. "Kui politsei näeb, et ummik tekib, siis loomulikult lastekse autodel järjest ära sõita. Pärast pannakse lõik uuesti kinni ja jätkatakse kontrolli," selgitab ta protsessi.

Kuiki sõnul on liikluses puhumisreidid täna tavapärasest tihendamad: "Kõik jaoskonnad teevad täna koos. Tavaliselt võetakse eraldi ette." Ta lisab, et üldiselt ongi kontrollreide rohkem just pärast nädalavahetust ja riigipühasid.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare