Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: preilnad, lõpetage rumal jutt, et teile loeb mehe iseloom!

 (103)
Vihm
Foto on illustratiivneFoto: Anna Aurelia Minev

Naised, kas te ei arva, et oleks aeg lõpetada jutt sellest, millise iseloomuga meest te endale tahate ja kui tähtsaks te seda peate?

Reaalsuses on enamikule õrnema soo esindajatele oluline mehe välimus ja paljudele ka raha, muu teid ei huvita. Mistõttu on valus lugeda neid uudiseid ja lugejakirju, kus preilnad räägivad, kuidas neil oli või on vägivaldne joodikust mees või muidu jobu.

Kui valite endale meest eelkõige välimuse ja rahakoti järgi, siis pole midagi imestada, et teile satuvad kehva iseloomuga mehed. Näen pidevalt, kuidas kaunid naised on koos mingite täiesti mõttetute jorssidega, kel keskmisest kenam välimus või auto.

Olen keskeale lähenev mees, kole enda arvates ei ole, aga mingi iludus ka mitte. Paraku on naiste nõudmised välimuse osas nii kõrged, et mina neid täita ei suuda. Olen aastaid endale kaasat otsinud ning juba lootust kaotamas. Et ma naisterahvast tähtsaks pean ja teda hästi kohelda soovin, ei huvita kedagi.

Võin kohtingutel pingutada palju tahan, olla härrasmehelik ja meeldiv, aga järgmisi kohtinguid ei tule. Mõnelt naiselt olen suutnud ka põhjenduse välja võluda ning see on alati sama: ma pole välimuselt nende maitse ja pole piisavalt pikk.

Ei ole mõtet teil daamidel mehi kiruda ega kirjutada nutuartikleid sellest, millised sead mehed on. Vaadake parem peeglisse ja mõelge selle peale, mille järgi te neid mehi valite. Oodatakse printsi valgel hobusel, keda ei ole ega tule. Siis aga võetakse lohutuseks suvaline joodik, kel piisavalt kena välimus.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare