Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: naiste veidrustel ei ole piire – üks hoiab kõiki kapiuksi lahti, teine ei julge õhtuti poes käia

 (24)

Stiletto-1-21
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Nädalavahetusel saime poistega kokku ning üks semudest jagas õõvastavat suhtekogemust veidrikust naisega. Nimelt kogus noor naine koju rämpsu ning lisahüvena rebis ta korteris kogu aeg kõik kapiuksed avali. Et ikka näha oleks, mis varanduse ta on omale kokku kraapinud.

Sõber püüdis pidevalt kapiuksi sulgeda, kuid sekundi pärast valitses nende kodus jälle samasugune absurdne avatud uste päev. Mees ise tunnistas ka, et kolis naisega ilmselgelt liiga vara kokku – eks selle jaoks ju kohtingute aeg ongi, et teineteist paremini tundma õppida.

Ise olen suhtes naisega, kes ei julge õhtuti toidupoodi minna. Alguses ärritusin, et ta nii käitub ja keeldub pimedal ajal üksi poes käimast. Hiljem naine aga selgitas mulle oma mure olemust: ta kardab, et keegi hakkab teda linna vahel jälitama.

Pakkusin siis erinevaid variante, et ta ei kuuleks neid häirivaid samme oma selja taga. Üks võimalus oleks kõrvaklappidega muusikat kuulata. Seepeale kinnitas naine, et nii on veel õudsam – siis ta ju isegi ei saa aru, kui keegi on ta selja taha jõudnud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare