Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: minu tänusõnad valitsusele, kes ometi soetas korralikud uued politseiautod

 (157)

Politseipildid
Foto on illustreerivFoto: Andres Putting

Olen Eesti patrioot ja mulle läheb vägagi korda meie siseturvalisus. Mistõttu olen ikka muret tundnud, et ka politsei oleks hästi varustatud ja neil oleks korralikud töövahendid.

Päris pikalt sõideti liiga lahjade mootoritega Škoda Octaviatega, õnneks küll nelikveolistega. Nüüd olen tänavatel näinud ja ka telekas juba öeldi, et politsei soetas uued autod ja selleks on Škoda Superb.

Tahaksin tänada meie valitsust või kes iganes seal autode üle otsustab, mis politseile ostetakse. Üle pika aja osteti korralikud ja heade tehniliste näitajatega autod. Mis on väga sobilikud politseitööks, sealhulgas tagaajamisteks. Olen ikka arvanud, et just nimelt selliste tehniliste näitajatega autod peaksid politseil olema ja näete, nüüd ongi.

Viimati sooritati nii hea ost aastal 2007 lõpp 2008 algus, kui tuli politsei kasutusse esimest korda massiliselt Škoda Superbe, mis tol ajal olid 1,8 turbo bensiinimootoriga ja 118kw. Kahjuks vahepeal keskmise politseiauto tehnilised näitajad langesid, nüüd aga on taas tõusu teel.

Suurimad tänud meie juhtivtegelastele, kes sellised autod valisid. Loodan, et ka edaspidi ostetakse meie politseile sama kiireid sõiduvahendeid.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare