Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: linnapead tulevad ja lähevad, kuid Tallinn jääb veel mitmeteks põlvkondadeks

 (1)

Dinner in the sky 2013
TallinnFoto: Hendrik Osula

Keskerakondlane Mailis Reps ütles tänases Eesti Päevalehes, et Edgar ei olegi poliitiliselt enam keegi. Ta on olnud aasta aega töölt kõrvaldatud, aga Tallinnas ei ole midagi juhtunud, pigem oleme näinud vähem naljakaid pressikonverentse ja maine on paranenud. Lugeja avaldab oma arvamust.

Tõde tõuseb, vale vajub. Mailisilt rasked, kuid väga õiged sõnad. Meie osa austatud linnapeadest ainult ei sahkerda ja valeta, vaid ka räägivad üht ja teevad teist. Paar näidet.

Olen hariduselt ehitusinsener ja südamelt mitmendat põlve rahvuslane, julgen veidi kritiseerida ja tähelepanu osutada linna ehitusapsudele. Kõik linnapead on lubanud rahvale, et hoiavad Tallinna nagu silmatera. Tegelikkuses see nii ei ole.

Austatus Ivi Eenmaa ajal kerkis Viru tänavasse mingi vanalinna häiriv ehitis (vajaks kohe lammutamist). Järgmiseks lasi keegi Toompeale peldiku paigaldada (vajab kiirelt teisaldamist nagu valesti pargitud autod), siis Vabaduse väljakule mingi tuhmuvast klaasist legorist (linna häbirist, vajab kohe lammutamist ja asendada-ehitada väärika Vabadussambaga). Viimasena olen märganud Vaksali tn. Nukuteatri juurdeehitusel mingisuguste paneelidega kaetud fassaadi (saaks ja tuleks kohe viga parandada).

Need on ainult minu isiklikud tähelepanekud ja seega pole kellelgi mõtet solvuda. Linnapead tulevad ja lähevad, kuid Tallinn jääb veel mitmeteks põlvkondadeks. Edu!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare