Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja: kui hakkame ka muna- ja seemnerakke inimeseks pidama, pole kainel mõistusel maailmas kohta

 (67)

Mänguasi
Foto on illustreeriv.Foto: Anni Õnneleid

Me elame ühiskonnas, kus hoolimine ja headus on kaduvad. Inimene pole enam mingi väärtus. Seda enam on veider, et abort on paljude jaoks maailma suurim patt.

Ilmselt ongi asi headuse, mõistmise ja empaatia puudumises. Soovimatuses end teise olukorda panna. Inimesed, kes on abordi vastu, ei hooli tegelikus elus inimestest rohkem kui teised. Vastupidi, nad justkui vihkaks kõiki. Lapse saamine algab seksist. Võib-olla keelaks seksi ja lubaks seda ainult lapse tegemiseks?

Mitte keegi ei näita näpuga meestele, kes ei hooli rasedast naisest või oma lastest. Olgem ausad - neid on suurtes kogustes. Vastutus, suurim osa sellest, jääb alati naisele. Abordi keelustamine oleks ebainimlik. Ükski mees ei saa iial teada, mida tähendab sellises olukorras olemine, seega ei tohiks ükski mees ka aborti keelata. Enamiku aborte põhjustavad hoolimatud mehed. Ja siis tahavad mehed keelata abordi? Tagajärg olgu ainult naise kanda?

Laps ei ole tõesti omand. Kui me hakkame ka muna- ja seemnerakke inimeseks pidama, siis pole kainel mõistusel enam maailmas kohta. Kui inimestel pole südant ja puudub võime asju laiemalt näha, on tõesti asjad halvasti.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare