Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja Eesti Laulust: kui Elina lavašõud muudetakse, tahan oma antud häält tagasi

 (43)
Eesti Laul 2018 Elina Netšajeva
Eesti Laul 2018, Elina NetšajevaFoto: Andres Putting

Taas kord tundub, et hakkab minema sedasi, et Eesti Laulul juba korralikku ja valmis lavašõud tahetakse hakata ümber muutma, mis on täiesti ebavajalik ja tõenäoliselt osutub pigem ebaedu toovaks.

Meenuvad kohe Tanja, Jüri Pootsmanni ning Koidu ja Laura esitused, mis samuti Eurovisiooni laval olid hoopis teistmoodi ja ära rikutud, mistõttu ei mõjunud enam usutavalt ning ka artistid ei tundunud eriti kindlad olevat. Milleks on vaja hakata muutma asja, mis juba töötab?

Saan aru, et rahakoti seisu vaadatakse ka, aga Eesti ei ole siiski nii vaene, et mõningast lavašõud või kleiti Portugali lavale viia. See kleit ja kogu valgusmäng oli suur-suur osa selle esituse edust ja maagiast, mistõttu ka mina sellele oma hääle andsin. Paraku ei usalda ma Eesti tiimi otsuseid muudatuste osas ning arvan, et kui tahetakse kogu ilu ja värvide mäng ära võtta või muuta, pean oma hääle tagasi võtma!

Las jääda see maagia!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare