Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lugeja Eesti Laulu huumoriklippidest: kas see jant ongi ERRi tase või peetakse kogu vaatajaskonda madalalaubalisteks?

 (91)

Lugeja Eesti Laulu huumoriklippidest: kas see jant ongi ERRi tase või peetakse kogu vaatajaskonda madalalaubalisteks?
Kuvatõmmis Eesti Laulu vaheklipist

Lugejate arvates olid Eesti Laulu vaheklipid väga peened ja tõeline lörts samaaegselt. Siin on ühe lugeja kommentaar, mida tema nendest reklaamklippidest arvas.

Panen keerutamata kirja, kuidas ma nähtut kogesin. Mulje vaheklippidest oli masendav. Sorri, aga ei olnud naljakas. Labane ja nüri tekst ja teostus ning esitus. Oli küll arusaadav, mida pilati, kuid see kõik oli nii vaimuvaene ja mannetu. Need sketšid oleks sobinud kuskile külasimmanile või laadale vahepalaks, mitte aga üleriigilise televisiooni kogupere saatesse, kus valitakse Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindav lugu.

Kas see jant ongi ERRi tase või peetakse kogu vaatajaskonda madalalaubalisteks? Ah, käib neile, maakatele ja "Klassikokkutuleku" fännidele, laupäevaõhtuse õlle kõrvale küll! Tulemuseks kohatu ja nüri, lausa piinlik palagan. Ei tahaks tsensuuri kehtestamist, aga mõned, ajudega ja terve huumorimeelega eksperdid võiksid küll olla loomeprotsessi kaasatud.

Samas kiitus kõigile muusikapoole esinejatele! Arvan, et Kerlil oleks olnud šanse, et Kiievis kõrgele kohale tõusta kõige rohkem olnud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare