Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Lasnamäelane kurdab ümbruskonna üle: põlenud autovrakk on prügi täis, süstlad vedelevad maas

 (16)

Lasnamäe elanik kirjutas Delfile murelikult, et sealse linnaosa vahetusläheduses on räämas, koristamata ja sealses piirkonnas lastega jalutada pole kohe kindlasti esimene valik. "Pildilt on näha põlenud autovrakk, mis prügi täis topitud. Samas avaneb sealt imeilus vaade Tallinna lahele, mida pered võiksid koos nautimas käia, kui ümbritsev keskkond oleks inimlik. Kas tõesti on nii euroopalikus kohas nagu Tallinn ikka veel võimalik selline hoov?," küsib murelik lugeja.

Lasnamäe linnaosa valitsuse avalike suhete nõunik Olga Nigrovskaja sõnul on teemaga kursis. Küsimus on ümbruse heakorras ja kvartalisisesel teel kõndivate jalakäijate liiklusohutuses.

"Fotol oleva kaubiku teisaldamiseks ja utiliseerimiseks teeb Lasnamäe linnaosa valitsus koostööd Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametiga.
Loodetavasti õnnestub romuauto teisaldada hiljemalt käesoleva aasta 15. maiks. Jalakäijate liiklusohutuse tagamiseks vajalike kõnniteede rajamine ei ole kitsa teekoridori ja põlispuude tõttu kahjuks võimalik," selgitas Nogrovskaja.

Heakorrakuu raames korraldab Lasnamäe linnaosa valitsus majadevaheliste haljasalade prügikoristuse. Narkomaanide ja õiguskuulmatute
koeraomanike käitumise üle teeb järelevalvet Ida- Harju politseijaoskond ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare