Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

JAGA ARVAMUST | Kuidas säästa suusatajad Team Haanja ja Suusaliidu vahel olevast segadusest ja lasta neil olümpiaks valmistuda?

 (25)

JAGA ARVAMUST | Kuidas säästa suusatajad Team Haanja ja Suusaliidu vahel olevast segadusest ja lasta neil olümpiaks valmistuda?
MK etapp 2015Foto: Karli Saul

Nädalavahetusel kurtsid Aivar Rehemaa ja Karel Tammjärv Eesti Päevalehe ajakirjanikele, et Eesti suusaliit pole neile maikuust alates üle kandnud EOK-st laekunud ettevalmistusraha. Nelja suusataja saamata jäänud treeningutoetus kokku on 36 400 eurot. Rehemaa, kelle peale jäi raha nii-öelda välja võidelda, helistas enda sõnul alaliidu peasekretärile Tõnu Seilile, kes lubanud kuuendaks novembriks ülekande teha. „Nädal on möödas, ülekannet pole,” tõdes Rehemaa ja lisas, et neile pole põhjendanud, miks raha kinni hoitakse. „Öeldi vaid, et kui sõlmime suusaliiduga lepingu, saame summad kätte.” Hea lugeja! Mida arvad sina Team Haanja ja Susaliidu segadustest ja konfliktist? Kuidas saaks häid saavutusi näidanud suustajatele tagada head treening-ja võistlustingimused enne olümpiat? Kes ja kuidas peaks segaduse lahendama? Jaga oma mõtteid aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommentaariumis!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare