Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Jaga arvamust: kuidas peaks rattakultuuri Eesti liikluses parandama ja millistes Eesti piirkondades on seda juba märgata?

 (34)

Jalgratturid maanteel
Jalgratturid maanteelFoto: Karli Saul

Suve hakul ilmub linnatänavatele, kergliiklusteedele ja maanteede äärde rohkem jalgrattureid. Jalgrattaentusiastide ja politsei sõnul on nii autojuhtidel kui ka ratturitel võimalik liiklusohutuse ja hea liikluskultuuri tagamiseks vähese vaevaga palju ära teha. Kataloonias juhivad niisugused märgid autojuhtide tähelepanu jalgratturitele piisava ruumi jätmisele, markeerivad need ka piirkonnad, kus ratturid aktiivsemalt liiklevad. Eestis paraku selliseid märke ei ole ja mõte ei leia ka vastukaja. Hea lugeja! Kas ja kuidas sellised liiklusmärgid ratturitega arvestamist suurendaksid? Mida saaks liikluskultuuris ratturitega arvestamiseks teha? Millistes Eestimaa piirkondades ratturitega arvestatakse ja millistes mitte? Jaga oma mõtteid ja kogemusi aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommentaariumis!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare