Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

JAGA ARVAMUST | Kui kaugele võivad poliitikud poliitilisest viisakusest kalduda?

 (23)
Olulise tähtsusega riikliku küsimuse „Eesti demokraatia ohud ja väljakutsed“ arutelu, ettekandjad Euroopa Parlamendi liige professor Marju Lauristin, näitleja Jaak Prints ja Riigikogu liige Toomas Jürgenstein.
Foto on illustratiivneFoto: Karin Kaljuläte

Vaimseid värdjaid jagub Eestis ikka tõesti kõikjale, tõdes möödunud aasta lõpus Juhan Partsi asendusliikmena riigikokku pääsenud IRL-i liige Tiina Kangro. Kangrot vihastas Hardi Volmeri sõnavõtt Õhtulehes, kus ta oli tõdenud, et suurt ja olulist poliittööd pole muusik ja filmimees riigikogus veel ette võtnud, on pigem niisama tiksunud. Hea lugeja! Kas ja millisel määral peaks poliitikute seas viisakus ja sallivus ka virutaalses keskkonnas säilima? Millises olukorras on otsene mõtete väljendamine vajalik? Kas Tiina Kangrol on õigus? Jaga oma mõtteid antud sõnavõtul ja poliitilisel viisakusel aadressil rahvahaal@delfi.ee või kommentaariumis!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare