Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Pärnus taasavati ülipopulaarne pitsakoht Steffani

 (13)
Taasavatud Steffani pitsarestoran.
Taasavatud Steffani pitsarestoranFoto: maddog84

29. oktoobril Pärnus segastel asjaoludel põlema süttinud pitsarestoran avas sel nädalavahetusel üle pika aja uksed. Söögikoht avati laupäeval kell 11 ning kell 14 ajal kohale jõudes ulatus ootajate järjekord välisukseni.

Sees valitses mõnus meeleolu ning heljus hõrku pitsalõhna. Skeptikute rahustuseks saan omast kogemusest kinnitada, et Steffani hinnad on paindlikud ning isegi kogu perega sinna minek ei löö kuueelarvesse suurt auku. Varasemalt on näiteks kaks inimest saanud argipäeval lõuna ajal lausa viie euroga kõhud punni süüa.

Sisemiljöös võis märgata kerget muutust: nüüd olid seinad kaetud heledama kattega ning kardinadki olid õhulisemaks muudetud. Siiski ei olnud veel töökorras Steffani teine korrus. Trepist üles kiigates võis näha pimedat ruumi ning tuuletõkkeplaatidest ehitusjärgus sisevooderdust.

Töötajate seas jäi silma staažikaid olijaid ning ka uusi nägusid. Viibisin restoranis põgusalt ning nende minutite jooksul kostus mitu korda klaasi purunemise klirinat. Ju ei ole meeskond veel päris oma rütmi kätte saanud ning harjumine kiire klienditeenindusega võtab veidi aega.

Tänase avamise järel võib kergendatult ohata - Pärnu au ja uhkus töötab kogu oma ilus edasi!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare