Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD ja VIDEO: Äike laastas Simuna mõisaparki

 (10)
FOTOD ja VIDEO: Äike laastas Simuna mõisaparki

Simuna mõisapargis said mitmed puud välguga pihta. Delfi lugeja on jäädvustanud kahjustused nii fotodele kui ka videole. "Nagu oleks järsku sõda üle käinud," ütleb ta ise.

"Ühel vihmasel õhtupoolikul käis Simunast üle üks suur rünksajupilv. Kuupäevaks oli 18. juuli. Õues sähvis taevas ning mürinad olid hea kõlaga. Samuti sadas siin korralikult hoovihma ja rahet. Isegi tuul olevat oma töö ära teinud, puhudes kartulivarred laiali. Kahjuks tabas seekord välk mitmeid puid Simuna mõisapargis. Täpsemalt tabas välk lehispuud ning saarepuud. Välk tabas veel teisigi puid Simunas. Laastud rippusid 15 meetri kaugusel ja hoopis teiste puude otsas. Saab öelda, et ka saarepuud pole alati ohutud. See sai hoopis täistabamuse välgult, mille tagajärel lendas kild puust 20 meetri kaugusele. Selline tunne nagu ühel tavalisel päeval oleks järsku sõda üle käinud," kirjutab LoodusVaatleja.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare