Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: 59-aastane Sergei on näinud Emajõel asotsiaale parte küttimas

 (15)
FOTOD: 59-aastane Sergei on näinud Emajõel asotsiaale parte küttimas
Linnusõber SergeiLugeja foto

Muhe 59-aastane Sergei püüab mööduja pilku, kui tema kätele maanduvad julged tuvid. Mees poetab toidukraami ka pisikestele tihastele ning varblastele. Eile jäi linnuhuvilise härra nägemisulatusse linnapildis haruldane erkpunase kõhuga leevike. Parte mees toitma ei kipu, kuna siis lubatakse talle politsei kutsuda.

Nii kükitavadki linnalindudeks saanud pardid tubli kilomeeter eemal Emajõe lahtise veesilma juures. Sealt saavad Eestisse talvituma jäänud linnud lisaks söögipoolisele ka nokatäie juua ja sulgi puhastada. Sergei pajatab, kuidas on pealt näinud lihahimus astotsiaale parte uimaseks löömas ja kotti toppimas. Ilmselt toiduks need inimesega liigselt harjunud linnud lähevad.

Tuvid ja varblased jäävad aga Sergeid homseni ootama ning siutsuvad ja klugistavad jõe ääres edasi. Meie jalutame toidupoe poole ning räägime edasi vene sõjaväe plussidest ja miinustest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare