Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, milline on Tallinna kõige ohtlikum piirkond?

 (61)

ANNA TEADA, milline on Tallinna kõige ohtlikum piirkond?
Foto: Andres Putting

Eile vapustas kogu Eestit uudis kunagise tippkorvpalluri Kert Kesküla surmast. Kesküla leiti tapetuna Lasnamäelt, väidetavalt oli taparelvaks nuga. Teine kurb uudis tuli Tallinnas Laagri asumist, kus leiti esmaspäeval peksmisjälgedega 32-aastane naine. Kannatanu suri haiglas eile hommikul.

Just Kesküla kurva loo juures avaldasid Delfi lugejad arvamust, et Tallinnas ongi ohtlik tänaval liigelda ja eriliselt tuleks vältida Lasnamäe linnaosa.

Hea Delfi lugeja, millises Tallinna piirkonnas elad sina? Kuivõrd julged sa ka pimedatel õhtutundidel seal üksinda tänaval liigelda? Anna teada, mis piirkond on Tallinnas sinu arvates kõige ohtlikum? Kirjuta, milliste juhtumite tõttu on sul selline arvamus tekkinud!

Loe veel

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka Rahva hääle vormi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare