Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA, kuidas mõjutavad internetis levitatavad vidod sinu last?

 (3)

ANNA TEADA, kuidas mõjutavad internetis levitatavad vidod sinu last?
Scanpix

Kui lastelt küsida, mis neid internetis häirib, peavad nad kõige riskantsemaks videote jagamise keskkondi, näiteks YouTube’i, selgub projekti EU Kids Online värskest raportist.

Lapsed seostavad oma vastustes videosaite vägivalla ja pornograafiaga, aga ka teiste sisuga seotud riskidega. Konkreetset platvormi nimetanud lastest mainis kolmandik mõnd videojagamise saiti, 29 protsenti tõi esile kodulehti, 13 protsenti suhtlusvõrgustikke ja 10 protsenti lastest viitas mängudele.

"Pole vahet, kas kiusatakse ja piinatakse loomi või lapsi, mõlemad on vastikud," väitis 11-aastane Eesti poiss. Hirmutavat sisu maininud lastest väljendas 23 protsenti selgelt hirmuemotsiooni.

Hea Delfi lugeja, kuivõrd jälgid sina, millega su laps internetis tegeleb ja milliseid videoid seal jälgib? Kuidas on tema nendele reageerinud? Mis teda kõige enam šokeerinud on?

Ootame teie mõtteid kommentaariumiss või meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

RAHVA HÄÄLE TOP

Viimased uudised