Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

ANNA TEADA: Kes on Tallinna parim ühissõiduki juht?

 (42)

ANNA TEADA: Kes on Tallinna parim ühissõiduki juht?
Foto: Andres Putting

Transpordi ametiühing alustab täna kampaaniaga, mis kutsub ühistranspordiga liiklejaid suhtuma lugupidavalt ühissõiduki juhtidesse.

Tegu on osaga Rahvusvahelise Transporditöötajate Föderatsiooni (ITF) igaaastasest ülemaailmsest maanteetranspordi aktsiooninädalast, mis leiab aset enam kui sajas riigis ja hõlmab umbes miljonit maailma transporditöötajat.

Transpordi Ametiühingu esimehe Peep Petersoni sõnul keskendub tänavune kampaania inimese märkamisele transpordi vallas: „Lühidalt soovime me sõlmida kokkuleppe sõidukijuhi ja reisija vahel – austa bussijuhti ning bussijuht viib su ohutult ja mugavalt kohale.“

Bussi-, trammi- ja trollijuhid tahavad aga omalt poolt teha kõik, et reisijad ennast ühistranspordis hästi tunneksid.

Hea Delfi lugeja, jaga oma kogemusi soeses Tallinna ühistranspordi töötajatega. Milline on olnud sinu kõige meeldivam ja sõbralikum bussi-, trammi- või trollijuht?

Ootame teie lugusid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

RAHVA HÄÄLE TOP

Viimased uudised