Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

USKUMATU LEID | Uppunud Estonia laevalt leitud kirjale otsitakse autorit

 (175)

USKUMATU LEID | Uppunud Estonia laevalt leitud kirjale otsitakse autorit
Estonia laevalt selle uppumise ajal kirjutatud kiriMs Estonia Facebookigrupp

Ms Estonia Facebookigrupp tegi täna koos alvadatud fotoga järgmise postituse: "Edastame meile saadetud pildid kirjast, mis leiti 1995. aasta suvel Hanko lähedalt suvilasaarelt! Ühe soomlase poolt leitud kiri, mis on pärit Estonialt. Me ei hakka siin seda ümber kirjutama ,kuid põhimõtteliselt on sellest võimalik välja lugeda mõningate inimeste tragöödia ja seletamatult traagiline lõpp. Näha on kellaaeg ja initsiaalid. Äkki keegi tunneb ära initsiaalid, et teha kindlaks, kes selle kirjutas!"

Alles eile kirjutas Delfi ka Estonia laevalt pärit päästerõngast, mis hiljuti Soomes Ekenäsi linna saarestikus Jussarö saare rannalt leiti. Päästerõngas leiti inimeste poolt, kes käisid Jussarö ranna lähistel roosipõõsaid pügamas.

Estonia uppumist peetakse üheks 20. sajandi kohutavamaks laevahukuks, selle tõttu kaotas elu 852 reisijat. Estonia uppus 28. septembril 1994 kella 00:55 ja 02:03 vahel, sõites Tallinnast Stockholmi 989 inimesega pardal.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare

RAHVA HÄÄLE TOP

Viimased uudised