Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTOD | Vanavanemad selle pingi peal küll lastelastega puhata ei taha

 (12)

"See on "üksildane" pink, kus lastelastega tihti jalutavad memmed ja taadid saavad vahest jalga puhata, kui ära väsivad. Asub see paarsaja meetri kaugusel nii Tallinna Tehnika Ülikooli peahoonest ja sama ülikooli Spordihoonest," kirjeldab meile fotode autor, kelle sõnul selline vaatepilt nüüd küll linnaruumi ei sobi.

"Kõrval asuvate korterelamute kojameeste töötsoonist jääb see välja. Vahest harva on nähtud miniveoautot 2-3 koristustöölisega, kuid tõesti – üliharva. Liigtihedalt kasvavate (ja seetõttu selles metsatukas äbarike) mändide vahel on üldse palju risu, aga selle pingi ümbrus on juba midagi õõvastavat. Mul pole rohkem sõnu," kirjutab pealinlane, kes valitsevast vaatepildist ka Delfile fotod saatis.

Mustamäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse peaspetsialist Urmas Kõpp tänas kodanikku informatsiooni eest. "Pink asub Tallinna Tehnikaülikoolilekuuluval kinnistul. Oleme pingi ümbruse koristuse eest vastutavale ettevõttele info edastanud ning ümbrus on lubatud koheselt koristada. Edaspidi teostame nimetatud piirkonnas täiendavat heakorra kontrolli, et vältida sellise olukorra kordumist," sõnas Kõpp Delfile.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare