Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO | Narva maanteel on väike pärnapuu jõhkralt maha murtud. Kommunaalamet: need puud on sel aastal juba korduvalt kannatada saanud

 (44)
Narva maanteel jõhkralt murdunud puu
Narva maanteel jõhkralt murdunud puuFoto: Delfi lugeja

Lugeja saatis Delfile pildi Narva maanteel jõhkralt maha murtud puust. Tallinna kommunaalameti andmeil on Foorumi-esised pärnapuud sel aastal juba korduvalt kannatada saanud.

Tavapäraselt kaitsevad puid metallrestid, ent kommunaalameti andmeil on neid sel aastal juba mitmeid kordi kõveraks sõidetud. Nii ka pildil oleva puu rest, mis oligi just sirgestamisele saadetud viimasest mõlkimisest.

Pooleksmurtud pärnapuu metallist tugi oli paranduses. Kommunaalameti esindaja on korduvalt näinud, kuidas suured kaubaautod manööverdavad puid kaitsvatele restidele otsa. Sel korral jäi ette aga puu. "Kahju on nii suur, et peame puu kiiresti eemaldama," annab kommunaalamet hinnangu kahjustustele.

Hiljaaegu tehti Foorumi-esistele pärnapuudele linnaruumi kaunistamiseks kevadisi hooldustöid. Kommunaalamet uurib, kas on võimalik kaamerasalvestuste kaudu tuvastada süüdlane.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare