Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO | Kiire kasiinosse või poodi? Rocca al Mare juures parkis mersu juht tuimalt invaliidile mõeldud parkimiskohale

 (24)

LUGEJA FOTO | Kiire kasiinosse või poodi? Rocca al Mare juures parkis mersu juht tuimalt invaliidile mõeldud parkimiskohale
Foto: Delfi lugeja

Lugeja saatis pildi ja ütles selgituseks, et jagab järjekordse ajuinvaliidi parkimisoskust Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas.

Tähelepanelik lugeja ei piirdunud aga üksnes vale käitumise jäädvustamisega, vaid astus julgelt ligi. "Palusin tal invaliidi märk nähtavale panna, mille peale tuimalt aken kinni lasti," kommenteeris lugeja. Paraku seega märkusest kasu polnud, kuid tunnustus julge tegutsemise eest!

Puuetega inimestele mõeldud kohti on kaubanduskeskuse ees mitu, kuid pildil olevad asuvad täpselt kasiino ees. Samuti pääseb samast kõrvalt kaubanduskeskusesse, nii et ei tea, kuhu Mercedese juhil täpsemalt nõnda kiire oli, et ta tavapärast parkimiskohta ei võinud otsida.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare