Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO | Hoiatus: Liis Haavel tegutseb taas. Pealtnägija sõnul päästis väga vana mehe petise küüsist olukorda sekkunud vanadaam

 (69)
Liis Haavel
Liis HaavelFoto: Delfi lugeja

Lugeja saadetud pilt ja pealtnähtu kirjeldab Liis Haaveli uut ohvrit ja konflikti sahkerdamisse sekkunud möödujaga.

Delfi lugeja kirjeldab, et Liis Haavel tegutseb taas.

"Täna kella 11.30 ajal juhtusin jalutama Tartu maantee Maxima poe juurest mööda, kui minu tähelepanu köitis üks naisterahvas, kes
vestles väga vana meesterahvaga," kirjeldab lugeja.

Olukorrale lähenedes ja inimestega peaaegu käeulatusse jõudes sekkus situatsiooni lugeja sõnul veel üks naisterahvas. "Ta küsis kõval häälel: "Kas te olete Liis Haavel?" Selle peale tuli vastus, et olen küll, mis siis?"

Vahetatud repliigid käivitasid suure sõnasõja. "See kestis umbes minuti ja siis tõttas Liis Haavel kiirel sammul minema. See tubli vanem naisterahvas aga jäi sellele vanapapile selgitustööd tegema, et kellega tal just oli olnud tegemist," kirjeldab juhtunut pealtnäinu.

Lugeja sai Haaveli pildile nokamütsi ja päikseprillidega. "Arvan, et see inimene tuleks elu lõpuni ühiskonnast ära isoleerida, sest nagu näha, ei ole vanglaelu teda ümber kasvatanud," kirjutab ta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare