Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

LUGEJA FOTO | Buss seisis Mustamäel ja peksis suitsu välja. Lugeja: juhil oli tulekustuti käes

 (38)

Tallinnas Kaja peatuses märkas Delfi lugeja ohtlikult suitsevat bussi.

Peatusest möödunud suitsemist näinud lugeja sõnul askeldas bussi ümber bussijuht, käes tulekustuti. Reisijad olid selleks hetkeks bussist lahkunud.

Tegemist oli Laagri ja Kadaka vahet sõitva bussiga nr 20A, mida teenindab MRP Linnaliinid OÜ.

Suitsemise põhjuseks tõid MRP mehaanikud välja piduriklotsid. "Üks kivi oli sattunud piduriklotsi vahele ja kuumendas ühe klotsi ülesse, see hakkas tossama," andis õnnetusse selgust bussiettevõtte juhataja Rein Vinni. "Põlemisohtu ei olnud."

Ta sõnul polnud tegemist ka mitte suitsu, vaid ülekuumenemisest tekkinud auruga. Bussi alt tulevat auru märgati mitte bussi seest, vaid väljastpoolt, kui masin oli jõudnud juba sõita arvatavasti mõne kilomeetri. Reisijatele ohtu ei olnud, kinnitas Vinni.

Ta toob välja, et piduriklotside ülekuumenemisest tingitud suitsemine on probleemiks olnud varemgi. "Ükskord oli kivi vahel," rääkis Vinni.

Õnnetusse sattunud bussi nr 20A haldav eraettevõte MRP Linnaliinid OÜ on üks kahest Tallinna linnatranspordis tegutsevatest ettevõtetest. Teine on linnale kuuluv Tallinna Linnatranspordi AS.

Kokku teenindab MRP 11 bussiliini Tallinnas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare