Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTOD: Tänavakivide ränne Tallinna vanalinnas

 (16)
FOTOD: Tänavakivide ränne Tallinna vanalinnas
Järjekordne puuduv kivi vanalinna tänavalLugeja foto

Vanalinnas jalutades võib viimasel ajal näha kummalist vaatepilti. Nimelt on keegi mitmes paigas tee küljest lahti kangutanud üksikuid kive ja need minema viinud. Kõnesolevat olukorda märkasin ühe jalutuskäigu vältel muuhulgas näiteks Uue tänava alguses ja Olde Hansa restorani lähistel, Vanaturu kaela kandis. Augud on üsna sügavad ja pimedas on neid halvasti näha.

Kes raske koorma minemavedamise on ette võtnud ja milleks – sellele ei oska ka parima tahtmise juures seletust välja mõelda. Siinkohal aga veidrused linnapildis ei lõppe. Lisaks kadunud kividele on mõnes kohas näha ka sellist pilti, et minemaviidud kivi asemele on surutud sinna ilmselgelt kehvasti sobituv asenduskivi, mis on ülejäänud teest kõrgem ja seega tähelepanematu jalutaja jaoks peaaegu sama ohtlik kui auk. Ka siinkohal jääb üle vaid hämmingus käsi laiutada, sest sellise käitumise eesmärk jääb täielikuks mõistatuseks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare