Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

FOTO | Selveri esindaja seletab lahti nädalaid segadust külvanud sildi mõtte

 (19)
Anna kommentaariumis teada, kas said sildist õigesti aru!
Sotsiaalmeedias poleemikat põhjustanud silt
Sotsiaalmeedias poleemikat põhjustanud siltMobiilifoto: Hannes Kuus

Mõned päevad tagasi hakkas sotsiaalmeedias levima foto Selveri kaupluses seisvast sildist, mille abil oli püütud parandada kliendilehes ilmunud viga, kuid seeläbi olukord veel segasemaks aetud. Uurisime Selverilt, mida selle sildiga tegelikult öelda taheti.

Sildi sisu muutmata kujul:

HEA KLIENT
KLIENDILEHES ILMUNUD
PAKKUMISE
Valik Lego tooteid
partnerkaardiga
vähemalt -30%
Allahindlus ei laiene juba
soodushinnaga toodetele
ÕIGE INFO ON
Valik Lego tooteid kõikidele
klientidele vähemalt -30%
Antud allahindlus ei kehti
tavahinnaga toodetele
VABANDAGE EKSITAVA INFO
PÄRAST
SELVER

"See on päris ammune silt, nii umbes kuu tagune. Peab tunnistama, et tulemus oli tõesti veidi segadust tekitav," nentis eile Jürg Samel Selveri turundusosakonnast.

"Me tahtsime öelda, et meil oli valik Lego tooteid, millele olime teinud vähemalt 30% allahindlus ning pakkumine kehtis kõigile klientidele, tegemist polnud Partnerkaardi-hinnaga. Tegemist polnud ka üldise Legode allahindlusega, ehk tavahinnaga toodetelt ei saanud allahindlust. Ehk sisult oli silt õige, aga vormistuslikult saanuks paremini," arvas Jürg.

Nähtavasti on vastuoluline silt segadust külvanud juba nädalaid, kuna foto ligi kuu vanusest sildist on tehtud alles eelmisel nädalavahetusel, mil see Tallinnas Järve Selveris rahvale jätkuvalt mõistatamisrõõmu pakkus.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare