Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Istanbulis vahepeatuse teinud Maret: mingit paanikat polnud üldse tunda, pigem jäi mulje, et mingi lennujaama kohalik probleem

 (2)
TURKEY-BLAST/
Istanbuli lennujaam Foto: OSMAN ORSAL, REUTERS

"Jõudsin öise lennuga Kuala Lumpurist lastega Istanbuli. Kell oli 4-5 vahel. Lennujaam oli nii paksult reisijaid täis, täielik segadus - pikad järjekorrad jne. Mingit infot ei olnud kuni kuulsin vast tund hiljem, et lennujaamale oli tehtud terrorirünnak," kirjeldas Maret öiseid emotsioone Istanbuli lennujaamas.

"Väga imelik tunne oli, kõik oli paksult rahvast täis, aga ühtegi lennujaama töötajat ei olnud. Kõik poed ja restoranid olid tühjad, aga avatud. Ma ümbrust üldse ei näinud, kuna tulin lennukiga Kualast. Seega saabusin otse väravasse ja sealt edasi transfer," rääkis Maret.

"Mingit paanikat polnud üldse tunda, pigem jäi mulje, et mingi lennujaama kohalik probleem, sest tablood kõik punased ja ükski lend polnud saabunud õigel ajal ja väljuvad lennud olud ka kõik hilinemisega. Kella 7-8 vahel oli kõik juba tavaline. Poed lahti, töötajad kohal. Reisijaid muidugi igal pool palju, aga üldises mõttes ikka väga rahulik," ütles eestlanna, kes täna hommikul asus Istanbuli lennujaamast Eestisse teele.

"Kuna ma tunnen seda lennujaama vaga hästi, sest ma elasin 3 aastat Istanbulis, siis ma tundsin ennast turvaliselt. Istanbuli lennujaama on terroristidel raske sisse saada, kuna esimene kohvrite ja külastajate kontroll on kohe välisukse juures," sõnas Maret.

Kõik Mareti Istanbuli sõbrad on elus ja terved, aga päris mitmed olid samal ajal ka lennujaamas viibinud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare