Saada meile lugu, pilt või video siit!

Rahva hääl on rahvaajakirjandus – seda kõige paremas ja sügavamas tähenduses! Siia saavad kirjutada ja oma pilte/videosid saata kõik, kel teistega midagi jagada.

Eestlanna Istanbulis: vigastatute hulgas võinuks olla meist igaüks, kuna Atatürgi lennujaam on igapäevaselt reisijatest tulvil

 (8)
TURKEY-BLAST/
Foto: OSMAN ORSAL, REUTERS

"Atatürki lennuväljal plahvatanud pomm on Türgi niigi kehvale järjele langenud turimisndusele muidugi järjekordne löök allapoole vööd," kirjeldas eilseid sündmusi Istanbulis elav Aigi Karakaya.

"Loomulikult ei ole meeleolu kiita mõeldes vigastatutele ja mälestades hukkunuid. Hukkunute ja vigastatute hulgas võinuks olla meist igaüks, kuna Atatürgi lennuväli on igapäevaselt reisijatest ja nende saatjatest-vastuvõtjatest tulvil. Paljudel on sinna asja, paljud kohalikud reisivad, eriti nüüd, kui suviste puhkuste aeg," ütles Karakaya.

"Isegi lendan mõne päeva möödudes oma Türgi rahvatantsutantsutrupiga Eestisse Võru Pärimustantsu Festivalile, meie lennu aeg jääb seega praegusesse kriitlisse aega. Aga kohalikud, nii türklased kui siin elavad välismaalased, meie muidugi oleme patrioodid ja meid juba põlvili ei suru. Elu läheb oma rütmi mööda edasi nagu varemgi. Tänud, et sellest juhtumist räägitakse ja peabki rääkima kui varasemad plahvatused on pigem vaka alla jäänud. Lõpuks ei ole ainult Pariisis ega Brüsselis ainsad kannatanud, kes on viimastel aegadel terrorismi ohvriks langenud," kirjeldas eestlane Istanbulis juhtunut.

Eestlane, kui oled samuti Istanbulis, kirjuta meile aadressil rahvahaal@delfi.ee!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare